Referent / ka oddělení prodeje s AJ (až 30.000 Kč)

Náplň práce:

  • zadávání objednávek od zákazníků do informačního systému
  • denní komunikace se zákazníky
  • chystání podkladů pro objednávky + potvrzování termínů expedice
  • práce s databází odběratelů
  • podpora oddělení logistiky

Požadujeme:

  • min. SŠ s maturitou
  • zkušenost např. s informačním systémem SAP či jiným ERP systémem
  • praxe v oblasti prodeje, zákaznického servisu nebo logistiky
  • znalost AJ na velmi dobré úrovni podmínkou, NJ výhodou
  • řidičský průkaz sk. B
  • výborné komunikační a organizační schopnosti
  • pečlivost, spolehlivost a odolnost vůči stresovým situacím

Nabízíme:

  • flexibilní pracovní doba
  • 13. plat
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na penzijní připojištění, sport nebo kulturu
  • příspěvkové stravování
  • firemní akce pro zaměstnance
  • odměny za doporučení zaměstnance
  • lokalita: Velké Němčice

Poznámka:

Domluvíš se bez problému anglicky a dokážeš svoji práci vykonávat pečlivě a samostatně? Do výrobní společnosti na oddělení prodeje hledáme novou kolegu / kolegyni, která bude mít na starosti převážně komunikaci se zahraničními zákazníky. Tak mi neváhej zaslat svůj životopis. :-)

Kontakt

Jobs Contact Consulting, s.r.o
Veronika Kubíčková
Křenová 69a
602 00 Brno
Česká republika
ID: 4037448  Datum zveřejnění: 23.2.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 25 000 Kč/měsíc