Specialista aplikační podpory Kentico - Praha, HO

Jsme velice inovativní technologická společnost. Pracujeme na využití zelených technologií a fotovoltaické elektřiny v domácnostech i v průmyslu. Přesto, že jsme česká společnost, hrajeme světovou ligu a naše kanceláře najdete téměř na všech kontinentech. Nejdůležitější ale je, že stálo rosteme a s tím i náš tým, který má na starosti podporu CMS. Právě teď hledáme mezi sebe člověka, který nám pomůže s technickou stránkou podpory softwaru Kentico.

Náplň práce:

  • Spolupráce v malém týmu v rámci podpory CMS Kentico.
  • Váš nejbližší kolega má na starosti marketingovou stránku a na Vás čeká role technické aplikační podpory.
  • Spolupráce s naším externím partnerem.
  • Vaším úkolem bude v první řadě zajištění stability a dostupnosti celé aplikace.
  • Interpretace požadavků našich obchodníků do technického jazyka tak, aby mohli být rychle zpracovány a realizovány v praxi.

Požadujeme:

  • Zkušenosti na obdobné pozici, ideálně jste pracoval/a přímo se Kenticem.
  • Nebojíte se komunikovat – právě vy budete vztyčným bodem mezi obchodníky a techniky.
  • Máte znalosti z oblasti designu či správy webu či CMS.
  • Domluvíte se anglicky a nedělá Vám problém ani každodenní komunikace.
  • Jste týmový hráč. I když to může znít jako klišé, na tom, abyste do týmu zapadl, si opravdu zakládáme.

Nabízíme:

  • Nabízíme Vám práce ve stabilní společnosti
  • Neformální pracovní prostředí, ať už jde o dress-code či o atmosféru.
  • Možnost pracovat z home-office i poté, co všichni už budou zpět v kancelářích – je to na Vás.
  • Spoustu neformálních firemních akcí
  • Samozřejmostí jsou – multisport karta, 25 dnů dovolené a 3 sick-days, stravenky, firemní mobilní tarif i pro rodinu nebo relax zóny v kancelářích s čerstvým ovocem a spoustu dalšího.

Kontakt

Jobs Contact Consulting, s.r.o
Bc.
Křenová 69a
602 00 Brno
Česká republika
ID: 4041266  Datum zveřejnění: 3.3.2021