Elektrotechnik (až 45.000 Kč)

Hledáte různorodou práci s možností realizace vlastních řešení? Pak hledá me Vás pro naše jednoúčelové stroje.

Náplň práce:

  • tvorba elektroschémat
  • montáž jednoúčelových strojů
  • spolupráce na testování strojů
  • práce s frekvenčními měniči a servozesilovači
  • zprovoznění/ montáž u zákazníka

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ elektrotechnické
  • platná vyhl.50/1978 Sb. §6 (§10 výhodou)
  • znalost kreslení elektroschémat a návrhu rozvaděčů NN
  • znalosti v oblasti pohonů a senzoriky
  • ŘP sk. B
  • ochota dále se odborně vzdělávat

Nabízíme:

  • smlouva na dobu neučitou
  • velký prostor pro seberealizaci
  • práci ve stabilní společnosti - čisté a příjemné pracovní prostředí
  • motivující finanční ohodnocení, MĚSÍČNÍ výkonnostní prémie
  • dotované závodní stravování, příspěvek na dopravu
  • možnost profesního růstu a vzdělávání
  • lokalita: Břeclav

Poznámka:

* SŠ/VŠ elektrotechnické

* platná vyhl.50/1978 Sb. §6 (§10 výhodou)

* znalost kreslení elektroschémat a návrhu rozvaděčů NN

* znalosti v oblasti pohonů a senzoriky

* ŘP sk. B

* ochota dále se odborně vzdělávat

Kontakt

Jobs Contact Consulting, s.r.o

Křenová 69a
602 00 Brno
Česká republika
ID: 4043131  Datum zveřejnění: 8.3.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 35 000 Kč/měsíc