Svářeč / aluminotermické svařování (až 250 Kč / hod)

Náplň práce:

  • svařování kolejnic na celostátních drahách
  • práce v týmu 2 až 3 svářečů
  • budete pracovat v Olomouckém kraji, Moravskoslezském kraji a Jihomoravském kraji
  • je to práce v nestálých klimatikých podmínkách venku

Požadujeme:

  • min. vyučen
  • státní zkoušky na aluminotermické svařování
  • zodpovědnost + samostanost
  • řidičský průkaz sk.B

Nabízíme:

  • po odpracování kalendářního roku 5 týdnů dovolené
  • stravné v maximální zákonné výši
  • stravenky v hodnotě 100,- Kč
  • příspěvek na penzijní pojištění
  • pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou při výkonu práce hrazené zaměstnavatelem
  • benefiční a věrnostní program (vysoké odměny při pracovních výročích, indispoziční volno, odměna za doporučení nového zaměstnance a další)
  • karta MultiSport
  • firemní akce
  • Lokalita: Olomouc

Poznámka:

Není svářeč jako svářeč - a my hledáme někoho, kdo má zkušenosti s aluminotermickým svařováním kolejnic.

Za tvou zkušenost jsme ochotni Ti velmi dobře zaplatit :)

Chceš se stát součástí našeho týmu?

Kontakt

Jobs Contact Consulting, s.r.o
Veronika Kubíčková
Křenová 69a
602 00 Brno
Česká republika
ID: 4048692  Datum zveřejnění: 18.3.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 36 000 Kč/měsíc