UNIX / LINUX Admin - banking field (60 - 80.000 Kč)

Hledáme k nám do týmu zkušeného Linux / Unix administrátora, který si poradí s chodem našich aplikací v oblasti platebního styku. Jsme IT společnost zajištující IT služby pro bankovní instituce.

Náplň práce:

  • Správa aplikací běžících na Linuxu
  • Komplexní řešení složitějších incidentů
  • Monitorování chodu aplikací
  • Zpracování dat do reportů
  • Komunikace s dodavateli

Požadujeme:

  • Praxe na pozici Linux administrátora 3 roky a zkušenost z bankovního prostředí
  • Znalost Linux, Unix, RHEL, JBoss
  • Znalost databází, především Oracle
  • Základní znalost skriptovacího jazyka (Bash, Shell, Python)
  • Zkušenost s konfigurací aplikačních serverů
  • AJ na komunikativní úrovni

Nabízíme:

  • Pracujte v silné mezinárodní společnosti
  • 25 dní dovolené
  • 6 sick days za rok
  • Stravenky
  • Body do Cafeterie (Benefit+)
  • Školení (hard § soft skills)
  • Kariérní růst
  • Příjemné pracovní prostředí s vynikající dopravní dostupností
  • Bezpečné parkování zdarma
  • Stravování přímo v budovách firmy

Kontakt

Jobs Contact Consulting, s.r.o
Bc. Kateřina Vybíhalová
Křenová 69a
602 00 Brno
Česká republika
ID: 4054859  Datum zveřejnění: 31.3.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 60 000 Kč/měsíc