Reagujte bez životopisu

Údržbář – jedna směna (od 22.000 Kč) #1122

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Místo práce
Bořitov, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
22 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* Pravidelná údržba technického zařízení firmy
* Drobné opravy
* Čištění a úklid, likvidace odpadů
* Jednosměnný provoz (8hod.)

Zaměstnanecké výhody, benefity

* Zajímavou práci, při které se určitě nebudete nudit
* Fajn partu kolegů a dobré zázemí, pracovní oblečení
* Dotované stravování přímo v areálu firmy
* Zaškolení na každé pozici, doškolení VZV, příp. další průkazy dle pozice
* Pomoc se zajištěním dopravy z odpolední směny dle potřeby (např. spolujízdy s kolegy, posun pracovní doby dle autobusu… )
* Možnost postupu na další pozici a navyšování mzdy dle zkušeností a odvedené práce
* Firemní akce
* V případě doporučení kolegy náborový příspěvek pro oba
* Nástup možný ihned nebo dle dohody
* Lokalita : Bořitov u Černé Hory

Informace o náboru

Jobs Contact Consulting, s.r.o. se sídlem v Brně, Slovákova 354/5, IČ:03055396 (dále jen Jobs Contact) bude Vaše osobní údaje (životopis, případně další materiály) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679, a to výhradně za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Jobs Contact je pracovní agentura s platným povolením Generálního ředitelství Úřadu práce ČR a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám.

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Strojírenská společnost

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* Spolehlivost a pracovitost
* Manuální a technickou zručnost
* Praxe na podobné pozici vítána
* Zkušenost s řízením VZV vítána (školení zajistíme)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 4057012  Datum zveřejnění: 6.4.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 22 000 Kč/měsíc