Marketingový specialista s AJ (až 40.000 Kč)

Náplň práce:

  • spolupráce na návrzích nových marketingových kampaní a jejich realizace
  • spolupráce na tvorbě marketingových materiálů pro prezentaci společnosti (veletrh, reklamní předměty, propagační materiály, apod.)
  • administrace sociálních sítí, emailových kampaní, firemních webových stránek , apod.
  • analyzovat efektivitu kampaní a vyhodnocovat potřeby zákazníků

Požadujeme:

  • SŠ / VŠ (v oblasti marketingu výhodou)
  • min. 2 roky praxe v marketingu
  • anglický jazyk na pokročilé úrovni
  • cit pro stylistiku, kreativní myšlení
  • ŘP sk. B
  • výborné organizační a komunikační dovednosti
  • samostatnost, spolehlivost, odpovědnost

Nabízíme:

Poznámka:

Jsi kreativní, dokážeš popsat technický produkt a orientuješ se v současných trendech marketingu? Nejsou ti cizí pojmy jeko je SEO nebo PPC? Tak mi určitě neváhej zaslat svůj životopis!

Kontakt

Jobs Contact Consulting, s.r.o
Veronika Kubíčková
Křenová 69a
602 00 Brno
Česká republika
ID: 4058352  Datum zveřejnění: 8.4.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 30 000 Kč/měsíc