Procesní inženýr - automotive prvky / nové projekty(až 55.000 Kč)

Náplň práce:

  • konstrukční návrhy nových nástrojů pro tváření, přípravků pro montáž či jednoúčelových zařízení
  • testování a vyhodnocení změn
  • příprava technické dokumentace a následné zavedení do sériové výroby
  • zodpovědnost za přejímky strojů a jednoúčelových zařízení u dodavatelů
  • návrh nových technologií
  • analýza zefektivnění procesu
  • denní komunikace s výrobním týmem

Požadujeme:

  • minimálně středoškolské vzdělání technického směru (mechatronika, automatizace, strojírenství)
  • minimálně 3 roky zkušeností z automotive prostředí na obdobné pozici (procesní inženýr, konstruktér...)
  • znalost technologií plošného tváření a automatizace
  • velmi dobrá znalost 3D modelování (Solidworks výhodou)
  • zkušenosti s zefektivnění výrobních procesů
  • uživatelská znalost lean metod (5S, ballance chart, SMED, P-FMEA, VSM)
  • komunikativní znalost anglického jazyka na úrovni min. B1

Nabízíme:

  • nadstandartní platové ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • měsíční docházkový bonus
  • 13. plat
  • dotované firemní stravování
  • příspěvek na penzijní pojištění, sport a kulturu
  • zvýhodněné mobilní tarify i pro členy rodiny

Kontakt

Jobs Contact Consulting, s.r.o
Bc. Lenka Henzlová
Křenová 69a
602 00 Brno
Česká republika
ID: 4058414  Datum zveřejnění: 8.4.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 45 000 Kč/měsíc