Reagujte bez životopisu

Elektrotechnik #1127

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Místo práce
Loučská 503/31, 751 31 Lipník nad Bečvou, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
27 000 - 30 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* Demontáž, montáž elektro prvků obráběcích strojů
* Výroba a montáž rozvaděčů
* Tvorba kabelových svazků
* Propojení komponentů s rozvaděčem
* Oživení stroje

Zaměstnanecké výhody, benefity

* Práce na 1 směnu
* Možnost zaškolení
* 25 dní dovolené
* Dlouhodobá spolupráce na hlavní pracovní poměr
* Nástup možný 1.5.2021
* Místo výkonu práce: Lipník nad Bečvou

Informace o náboru

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx). Pokud jste již u nás absolvoval/a pohovor, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta.

Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče budeme kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.

Jobs Contact Consulting, s.r.o. se sídlem v Brně, Slovákova 354/5, IČ:03055396 (dále jen Jobs Contact) bude Vaše osobní údaje (životopis, případně další materiály) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679, a to výhradně za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Jobs Contact je pracovní agentura s platným povolením Generálního ředitelství Úřadu práce ČR a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám.

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Firma, zajišťující Generální opravy, modernizace a technické zhodnocení většiny typů kovoobráběcích strojů.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Praxe na pozici/v oblasti

Elektrikář, Elektromontér, Elektrotechnik

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* SOU/SŠ v elektro oboru
* Praxi v dané pracovní pozici
* Platnou vyhlášku č. 50/78sb. min § 6
* Orientaci v elektrotechnických schématech
* Manuální zručnost, pečlivost, spolehlivost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 4058474  Datum zveřejnění: 8.4.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 27 000 Kč/měsíc