Angular vývojář Junior (až 75.000Kč)

Náplň práce:

  • podílení se na nadnárodních projektech pro významné klienty
  • vývoj systému ulehčující práci tisíců administrativních pracovníků (nejen ulehčení, ale vytváření především interaktivního user friendly prostředí)
  • nebudeš jen poslouchat jasně zadané úkoly, budeš mít prostor i k prezentaci vlastních nápadů

Požadavky:
  • SŠ/VŠ v oboru informačních technologií (nebo šikovný samouk!)
  • JavaScript tě baví a umíš se v něm pohybovat
  • o Angularu máš nějaké info, ale třeba ho neumíš plně využívat (naučíme, neboj)
  • výhodou je znalost HTML a CSS
  • AJ nebo NJ na komunikativní úrovni

Nabízíme:

  • práce v dynamicky se rozvíjejícím prostředí
  • menší přátelský kolektiv
  • možnost účastnit se zahraničních pracovních cest
  • odborné i jazykové kurzy a školení

Kontakt

Jobs Contact Consulting, s.r.o
Bc.
Křenová 69a
602 00 Brno
Česká republika
ID: 4059277  Datum zveřejnění: 9.4.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 65 000 Kč/měsíc