Angular vývojář Junior (až 75.000Kč)

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Místo práce
Křenová 111, Brno-střed-Trnitá, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
65 000 - 75 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

*podílení se na nadnárodních projektech pro významné klienty
*vývoj systému ulehčující práci tisíců administrativních pracovníků (nejen ulehčení, ale vytváření především interaktivního user friendly prostředí)
*nebudeš jen poslouchat jasně zadané úkoly, budeš mít prostor i k prezentaci vlastních nápadů

Požadavky:
*SŠ/VŠ v oboru informačních technologií (nebo šikovný samouk!)
*JavaScript tě baví a umíš se v něm pohybovat
*o Angularu máš nějaké info, ale třeba ho neumíš plně využívat (naučíme, neboj)
*výhodou je znalost HTML a CSS
*AJ nebo NJ na komunikativní úrovni

Zaměstnanecké výhody, benefity

*práce v dynamicky se rozvíjejícím prostředí
*menší přátelský kolektiv
*možnost účastnit se zahraničních pracovních cest
*odborné i jazykové kurzy a školení

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Hledáš uplatnění po škole (ať už po vějšce nebo po střední)? Teprve dokončuješ, ale už víš, že vývoj a frontend jsou věci, co tě baví? Chceš se učit od zkušených, ale zároveň pořád mladých, akčních lidí, co rádi zajdou na pivko po práci a rádi tě vezmou s sebou? V tom případě šup a posílej životopis!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

Informační technologie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 4059277  Datum zveřejnění: 9.4.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 65 000 Kč/měsíc