Reagujte bez životopisu

Skladník – 1 směna (25.-30.000Kč) #1153

Společnost Zacha s.r.o., se sídlem v Brně, hledá pro svoji specializovanou prodejnu s hutním materiálem kolegu na pozici SKLADNÍK. Jsi komunikativní a kreativní řešení ti není cizí? Chceš práci na 1 SMĚNU, smlouvu na dobu neurčitou? Pošli nám svůj životopis, abychom se ti mohli ozvat!

Náplň práce:

  • Komunikace se zákazníky (budete první s kým zákazník přijde do styku)
  • Kreativní řešení požadavků zákazníků
  • Skladové operace příjem/výdej zboží
  • Práce s VZV a jeřábem
  • Nakládka a vykládka nákladních aut
  • Vychystávání zakázek pro odběratele
  • Práce v krytém nevytápěném skladě

Požadujeme:

  • Zodpovědnost, pečlivost a spolehlivost
  • Fyzickou zdatnost
  • Praxe na obdobné pozici výhodou
  • Oprávnění na VZV výhodou (nebo zaškolíme)
  • Jeřábnický průkaz výhodou (nebo zaškolíme)
  • Chuť pracovat a učit se

Nabízíme:

  • Dobré platové podmínky
  • Práce pouze na ranní směnu
  • Práci na dobu neurčitou
  • Příspěvek na stravné
  • Příspěvek na penz. pojištění
  • Dobrá dopravní dostupnost-parkování v areálu
  • Stabilní prostředí a přátelský kolektiv
  • Zajištění ochranných pracovních pomůcek a oděvů
  • Nástup možný ihned nebo dohodou
  • Lokalita: Brno

Poznámka:

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx). Pokud jste již u nás absolvoval/a pohovor, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta.

Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče budeme kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.

Jobs Contact Consulting, s.r.o. se sídlem v Brně, Slovákova 354/5, IČ:03055396 (dále jen Jobs Contact) bude Vaše osobní údaje (životopis, případně další materiály) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679, a to výhradně za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Jobs Contact je pracovní agentura s platným povolením Generálního ředitelství Úřadu práce ČR a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám.

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!

Kontakt

Jobs Contact Consulting, s.r.o
Hanka Novotná
Křenová 69a
602 00 Brno
Česká republika
Na to, abyste reagovali na tuto nabídku, nepotřebujete životopis. Stačí, když pošlete žádost.Poslat žádost společnosti
ID: 4071221  Datum zveřejnění: 29.4.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 25 000 Kč/měsíc