Reagujte bez životopisu

Prodejce vozů (až 40.000 Kč) #1154

ČECHÁK holding je nejznámější autoservis v Olomouci, který disponuje nejmodernějšími technologiemi v oblasti auto – moto. Nabízí široké spektrum servisních služeb. Opravuje nová i starší vozidla všech tuzemských a světových značek.

Náplň práce:

  • Prodej nových i ojetých vozů
  • Tvorba nabídek dle specifikace zákazníků
  • Prodej doplňkových finančních služeb – financování, pojištění vozidel,...
  • Administrativa spojená s prodejem vozů (příprava smluv, objednávek,..)
  • Vyhledávání obchodních příležitostí
  • Komunikace se stávajícími i novými zákazníky
  • Předvádění vozidel
  • Péče o nabízená vozidla

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání/výuční obor s maturitou
  • Předchozí zkušenosti s prodejem automobilů výhodou
  • Znalost finančních produktů (pojištění, úvěry, leasing,..) výhodou, možnost zaučení
  • Orientace na trhu s automobily výhodou
  • Komunikativní, prezentační a vyjednávací dovednosti + reprezentativní vystupování
  • Znalost práce s PC a MS Office
  • Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:

  • Zázemí stabilní české společnosti se silnou pozicí na trhu
  • Možnost osobního a profesního růstu
  • Příjemné pracovní prostředí a kolektiv
  • Motivující finanční ohodnocení, provize z prodeje aut
  • Firemní benefity (mobilní telefon, občerstvení na pracovišti)
  • Příspěvek na stravování

Poznámka:

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx). Pokud jste již u nás absolvoval/a pohovor, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta.

Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče budeme kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.

Jobs Contact Consulting, s.r.o. se sídlem v Brně, Slovákova 354/5, IČ:03055396 (dále jen Jobs Contact) bude Vaše osobní údaje (životopis, případně další materiály) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679, a to výhradně za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Jobs Contact je pracovní agentura s platným povolením Generálního ředitelství Úřadu práce ČR a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám.

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!

Kontakt

Jobs Contact Consulting, s.r.o
Jana Slováková
Křenová 69a
602 00 Brno
Česká republika
Na to, abyste reagovali na tuto nabídku, nepotřebujete životopis. Stačí, když pošlete žádost.Poslat žádost společnosti
ID: 4072488  Datum zveřejnění: 30.4.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 30 000 Kč/měsíc