Hledá se přátelský vývojář C# do Zlína / i Junior (až 50.000 Kč)

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Místo práce
Zlín, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 30 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* vývoj aplikací v C#
* práce na zajímavých projektech v oblasti dopravních technologií
* vývoj systémů na základě .NET
* vývoj rozsáhlých desktopových aplikací
* Uplatnění naleznete v těchto zaměřeních:
* C# projekty - Zaměření na Microsoft .NET technologie
* WPF projekty - Vývoj prezentační části rozsáhlé desktopové aplikace
* ASP.NET projekty - Vývoj produktu založeného na webových technologiích

Zaměstnanecké výhody, benefity

* možnost nadpůrměrného finančního ohodnocení
* 5 týdnů dovolená
* firemní notebook a telefon
* stravenky
* jazykové firemní kurzy
* práce se zajímavými technologiemi
* stabilní zázemí české společnosti
* příjemné pracovní prostředí
* 13. plat
* Lokalita: Zlín

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Česká společnost s 25 letou tradicí hledá vývojáře pro zajímavé projekty v oblasti silniční dopravy. Setkat se můžete s vývojem desktopových i webových aplikací. Chcete vyvíjet zajímavé aplikace? Tak se nám neváhejte ozvat.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* SŠ / VŠ se zaměřením na IT
* znalost programování v jazyce C#
* znalost ASP.NET + WPF - budeme za to velmi rádi
* znalost SQL výhodou
* znalost HTML5, CSS, JavaScript výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 4082355  Datum zveřejnění: 17.5.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 30 000 Kč/měsíc