Skladník s VZV - 2 směny (až 32.000 Kč)

Zahraniční společnost zabývající se strojírenskou výrobou hledá pacovníka do skladu - vyrábíme velké kusy. Práce na 2 směny - ranní a odpolední. Práce je různorodá - obsluha VZV, administrativa, rozvoz na kooperace, ošetření venkovního materiálu, výpomoc s balením a pod ...

Náplň práce:

  • práce ve skladu strojírenského materiálu
  • příjem a výdej materiálu, skládání a nakládání kamionů
  • práce s VZV, vazadly a jeřáby
  • provádění pravidelných fyzických inventur materiálu /uvnitř haly i venku – za každého počasí
  • práce na PC (Navision, Excel )

Požadujeme:

  • zkušenost s prací ve skladu min 1 rok
  • technické vzdělání - povědomí o materiálech
  • platný průkaz na VZV
  • znalost práce na PC - v Excelu /tabulky/
  • ŘP sk B - aktivní řidič
  • ochota práce na 2 směny - ranní a odpolední
  • fyzická zdatnost

Nabízíme:

  • pracovní poměr na dobu neurčitou
  • nadstandardní mzdové ohodnocení
  • bonus za nástup 30.000 Kč
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na stravné
  • zázemí moderní zahraniční společnosti
  • pracoviště v Brně (doprava MHD, nebo parkování u firmy)
  • nástup možný ihned

Poznámka:

Zahraniční společnost zabývající se strojírenskou výrobou hledá pacovníka do skladu - vyrábíme velké kusy.

Práce na 2 směny - ranní a odpolední.

Práce je různorodá - obsluha VZV, administrativa, rozvoz na kooperace, ošetření venkovního materiálu, výpomoc s balením a pod ...

Kontakt

Jobs Contact Consulting, s.r.o
Petra Malcovská Frýzová
Křenová 69a
602 00 Brno
Česká republika
ID: 4082851  Datum zveřejnění: 17.5.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 27 000 Kč/měsíc