Linux admin s chutí cestovat (40 - 75.000 Kč) + 13. plat

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Místo práce
Kolín, Kolín, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Mzdové podmínky (brutto)
Od 40 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

*Aplikační podpora a správa našeho SW.
*Budete např. vytvářet istalační balíčky a pomáhat s implementací na míru vytvořených softwarových řešení u našich klientů (v ČR i v zahraničí).
*Na denní bázi bude vaší naplní především správa fyzických i virtuálních strojů s Linux Red Hat.
*Low-level automatizace v Bashi nebo správa aplikačních serverů Tomcat.
*Občasná komunikace s našimi klienty v rámci 2nd a 3st level podpory (v češtině a občas i v angličtině).
*Samozřejmě víme, že žádný učený z nebe nespadl, takže pokud si nejte na 100 % jistí vším, zbytek Vás rádi doučíme.

Zaměstnanecké výhody, benefity

*Před 15ti lety jsme se u jednoho z našich klientů setkali s problémem (nebo požadavkem), který nikdo neuměl vyřešit.
*Tak jsem mu pomohli a po nějakém čase jsme zjistili, že naše softwarové řešení má úspěch ve výrobních podnicích po celém světě a je po něm poptávka.
*Dnes máte téměř 20 zaměstnanců (z toho asi polovina vývojářů) a stále rosteme. Například teď v květnu spouštíme dva nové projekty a hodili by se nám noví kolegové, kteří by už od začátku začli pracovat právě na projektech nových zákazníků.
*Naší výhodou je rodinná atmosféra stejně jako velice individuální přístup ke každému klientovi i k našim zaměstnancům.
*Jsme schopni vytvořit zajímavé podmínky pro čerstvé absolventy i pro seniory, kteří přešeně vědí, co chtějí.
*Navíc máme 25 dnů dovolené, 13. plat nebo pružnou pracovní dobu s možností pracovat 2 nebo 3 dny z domova.
*U nových projektů pro zahraniční klienty zajišťujeme support i přímo na místě. Párkrát do roka se tedy podíváte i po světě.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

vývoj sw

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

S jakými technologiemi byste měli umět pracovat?
*Linux Red Hat
*Aplikační servery Tomcat
*Síťová infrastruktura Cisco
*Občas si pomáháme s Ansiblem či Dockerem
*.. a přesto, že to není "technologie" budete často používat Bash.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 4088143  Datum zveřejnění: 30.9.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 40 000 Kč/měsíc