Linux admin s chutí cestovat (40 - 75.000 Kč) + 13. plat

Vyvíjíme jedinečné softwarové řešení pro řízení, automatizaci a kontrolu výroby. Právě teď spouštíme i dva nové projekty, takže také rozšiřujeme náš stávající tým a Vy máte příležitost být u toho! Koho hledáme? Aspoň trochu zkušeného Linuxáka, který umí pracovat s Red Hat Linux servery. Absolventa, který se chce učit, hledá příležitost a právě svět Linuxu ho láká. Seniorního systémáka se zkušeností s implementací softwaru na výrobní linky či s aplikační podporou pro automatizační SW, Našli jste se v některém z těchto bodů? Dejte nám o sobě vědět - rádi se s Vámi pobavíme o podrobnostech.

Náplň práce:

  • Aplikační podpora a správa našeho SW.
  • Budete např. vytvářet istalační balíčky a pomáhat s implementací na míru vytvořených softwarových řešení u našich klientů (v ČR i v zahraničí).
  • Na denní bázi bude vaší naplní především správa fyzických i virtuálních strojů s Linux Red Hat.
  • Low-level automatizace v Bashi nebo správa aplikačních serverů Tomcat.
  • Občasná komunikace s našimi klienty v rámci 2nd a 3st level podpory (v češtině a občas i v angličtině).
  • Samozřejmě víme, že žádný učený z nebe nespadl, takže pokud si nejte na 100 % jistí vším, zbytek Vás rádi doučíme.

Požadujeme:

S jakými technologiemi byste měli umět pracovat?
  • Linux Red Hat
  • Aplikační servery Tomcat
  • Síťová infrastruktura Cisco
  • Občas si pomáháme s Ansiblem či Dockerem
  • .. a přesto, že to není "technologie" budete často používat Bash.

Nabízíme:

  • Před 15ti lety jsme se u jednoho z našich klientů setkali s problémem (nebo požadavkem), který nikdo neuměl vyřešit.
  • Tak jsem mu pomohli a po nějakém čase jsme zjistili, že naše softwarové řešení má úspěch ve výrobních podnicích po celém světě a je po něm poptávka.
  • Dnes máte téměř 20 zaměstnanců (z toho asi polovina vývojářů) a stále rosteme. Například teď v květnu spouštíme dva nové projekty a hodili by se nám noví kolegové, kteří by už od začátku začli pracovat právě na projektech nových zákazníků.
  • Naší výhodou je rodinná atmosféra stejně jako velice individuální přístup ke každému klientovi i k našim zaměstnancům.
  • Jsme schopni vytvořit zajímavé podmínky pro čerstvé absolventy i pro seniory, kteří přešeně vědí, co chtějí.
  • Navíc máme 25 dnů dovolené, 13. plat nebo pružnou pracovní dobu s možností pracovat 2 nebo 3 dny z domova.
  • U nových projektů pro zahraniční klienty zajišťujeme support i přímo na místě. Párkrát do roka se tedy podíváte i po světě.

Kontakt

Jobs Contact Consulting, s.r.o
Pavel Fiala
Křenová 69a
602 00 Brno
Česká republika
ID: 4088143  Datum zveřejnění: 24.5.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 40 000 Kč/měsíc