Inženýr kvality (až 40.000 Kč)

Náplň práce:

  • řízení zákaznických reklamací a požadavků
  • komunikace a jednání se zákazníky
  • kontrola požadované kvality a kvantity vstupů a výstupů ve výrobě
  • 8D reporty

Požadujeme:

  • zkušenost se SAP programem - výhodou
  • alespoň minimální zkušenosti s prací v kvalitě ve výrobní firmě
  • znalost postupů a metod řízení kvality
  • znalost výkresové dokumentace
  • znalost anglického jazyka na úrovni B2, častá přímá komunikace se zákazníky
  • samostatnost, dobrá organizace práce a času, spolehlivost, zodpovědnost

Nabízíme:

  • 5 týdnů dovolené
  • firemní mobil, notebook
  • příspěvek na sport, kulturu, apod.
  • příspěvek na stravování
  • další odměny a bonusy

Poznámka:

Máš alespoň miniámální zkušenosti s prací v kvalitě ve výrobní společnosti? Tak neváhej a pošli mi svůj životopis :-)

Kontakt

Jobs Contact Consulting, s.r.o
Veronika Kubíčková
Křenová 69a
602 00 Brno
Česká republika
ID: 4093212  Datum zveřejnění: 1.6.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 25 000 Kč/měsíc