C# - Specialista pro Moderní Desktop (WPF) (70 - 95.000 Kč)

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Místo práce
Košice, Slovensko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
1 500 - 2 500 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* budete vyvíjet novou desktopovou platformu
* přecházíme z WinForms na WPF
* přecházíme z .NET na .NET Core
* řešení integrace s dalšími systémy
* UX/UI nadšenci se mohou zapojit i do vývoje designu aplikace
* spolupráce v rámci týmu zkušených vývojářů

Zaměstnanecké výhody, benefity

* práci s využitím moderních technologií
* vzdělávací kurzy a certifikace
* nadšený a přátelský tým kolegů
* klasické kanceláře (nikoli open-office)
* flexibilní pracovní doba
* možnost home office
* firemní akce a teambuilding

Informace o náboru

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis.
Tato pracovní nabídka je vhodná pro pozice: programátor, developer, vývojář se znalostí technologií c#, .net, .net core, wpf, winforms, sql, ms sql a podobnými.Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče budeme kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.
Další pracovní nabídky naleznete na stránkách http://jobscontact.cz/nabidky-prace/.
Jobs Contact Consulting, s.r.o., se sídlem v Brně, Slovákova 354/5, IČ:03055396 (dále jen Jobs Contact) bude Vaše osobní údaje (životopis, případně další materiály) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679, a to výhradně za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Jobs Contact je pracovní agentura s platným povolením Generálního ředitelství Úřadu práce ČR a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám.

Tým Jobs Contact, s.r.o., se těší na spolupráci s Vámi!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Vývoj softwaru pro grafickou úpravu televizního vysílání.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* praxe ve vývoji v jazyce C# alespoň 1 rok
* dobrá znalost technologií WinForms nebo WFP
* dobré znalosti objektového programování
* znalost vícevláknového programování
* zkušenosti s SQL databázemi
* pasivní znalost angličtiny
* výhodou: znalost objektově relační mapování
* výhodou: zkušenosti s .NET Core

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 4093443  Datum zveřejnění: 1.6.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 1 500 EUR/měsíc