Specialista bankovních aplikací (až 65.000 Kč)

Chcete pracovat v mezinárodním prostředí a denně využívat angličtinu? Výborně. Na této pozici se budete podílet na tvorbě interface a jejich modulaci mezi aplikacemi. Dále se budete podílet na analýze, vývoji, testování a zaváděním systému plateb pro několik Evropských bank, jde o velký projekt, na kterém se toho hodně naučíte. Pokud byste se rozhodli uplatnit se v zahraničí, rádi Vám v tom pomůžeme v rámci našeho Talent programu.

Náplň práce:

  • Vaše hlavní zodpovědnost bude analyzovat chování bankovních aplikací a jejich mapování
  • Budete se orientovat v business analýze a následně přenášet výsledky analýzy do specifikací
  • Budete pracovat s různými operačními a databázovými systémy (MS Office, MS SQL, SOAP, JIRA, ALM, XML, SWIFT, SEPA, apod).

Požadujeme:

  • Znalosti MS Office, MS SQL, SOAP, JIRA, ALM
  • Angličtinu (budete ji používat ve velké míře).
  • Zkušenosti s integrací a s aplikační podporou z bankovního prostředí
  • Využijete i znalost XML, SWIFT, SEPA.

Nabízíme:

  • Práce v mezinárodním prostředí stabilní společnosti
  • Možnost využít a zdokonalit zkušenosti v projektovém řízení a Vaše organizační a prezentační schopnosti
  • Aktivní využití Angličtiny na denní bázi
  • 25 dnů dovolené
  • 6 sick days
  • Narozeninové volno s náhradou mzdy
  • Stravenky v hodnotě 100 Kč
  • Bodový benefitní systém cafeterie (Benefit+)
  • Vzdělávací programy (hard skills, soft skills)

Poznámka:

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx). Pokud jste již u nás absolvoval/a pohovor, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta.

Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče budeme kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.

Jobs Contact Consulting, s.r.o. se sídlem v Brně, Slovákova 354/5, IČ:03055396 (dále jen Jobs Contact) bude Vaše osobní údaje (životopis, případně další materiály) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679, a to výhradně za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Jobs Contact je pracovní agentura s platným povolením Generálního ředitelství Úřadu práce ČR a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám.

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!

Kontakt

Jobs Contact Consulting, s.r.o
Bc. Kateřina Vybíhalová
Křenová 69a
602 00 Brno
Česká republika
ID: 4098250  Datum zveřejnění: 8.6.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 45 000 Kč/měsíc