DevOps pro český start-up - full remote (65-120.000 Kč)

Před rokem nás bylo 30, dnes 90 a do konce roku bychom rádi pokořili 150. Náš příběh začali tři spolužáci z VUT, kteří přišli s unikátním SW, který umí digitalizovat cokoliv od faktury, přes texty v čínštině až po arabský rukopis. Naposledy o nás bylo hodně slyšet třeba v souvislosti s americkými prezidentskými volbami.

Náplň práce:

Nejdůležitější ale je, že s tím, jak stále rosteme, roste i náš DevOps. Právě teď mezi sebe hledáme člověka, který nám pomůže do detailu vybrousit a nastavit třeba CI/CD a zároveň bude oporou pro naše vývojáře.
Lákala by Vás práce v mezinárodním, opravdu dynamickém, prostředí?
Chcete vidět výsledky své práce okamžitě a podílet se na implementaci produktu, kterým se budete moci pochlubit?
Bavilo by Vás pracovat v neformální atmosféře, mít možnost používat moderní technologie a zároveň se posouvat a růst dál?

Požadujeme:

Jaké technologie používáme?
  • Docker / Kubernetes
  • AWS
  • Linux (RHEL) + Windows
  • GitLab-based CI/CD
  • Hyper-V a VMware
  • Rabbít, Apache
  • PostgreSQL
Hledáme mezi sebe především někoho, kdo se chce učit!

Takže Pokud máte třeba 3 body ze 7, dejte nám o sobě vědět a určitě něco vymyslíme...

Co oceníme jako výhodu navíc?
  • Zkušenosti s jakýmkoliv cloudem (Google, Azure)
  • Praxi na administrátorské pozici – Windows a Linux servery
  • Znalosti technologií Ansible a Terraform
  • Znalost některého z programovacích jazyků (Go, Python, Bash, Java etc.)

Nabízíme:

  • Pracujeme v týmu, kde se na sebe navzájem můžeme spolehnout a kde se od sebe navzájem neustále učíme.
  • V práci máme super atmosféru a rádi spolu trávíme čas i po práci.
  • Při nástupu od nás každý dostane notebook a další techniku dle vlastního výběru.
  • Neustále se u nás něco děje. Chceš pracovat na novém projektu nebo tě láká spíš práce s tím, co funguje už nějakou dobu?
  • Nejsme korporát – máme flexibilní pracovní dobu a i za normálních okolností můžeme pracovat většinu času (99 %) z domova.
  • Potrpíme si na dobrou kávu a část kolegů ji doplňuje o redbull, kterého máme vždycky dost.
  • Máme multisport karty, týden dovolené navíc, sick-days i stravenky. A zajímavou práci navíc…

Kontakt

Jobs Contact Consulting, s.r.o
Pavel Fiala
Křenová 69a
602 00 Brno
Česká republika
ID: 4099221  Datum zveřejnění: 9.6.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 65 000 Kč/měsíc