Energetik pro změnu klimatu (30-60.000 Kč) #1209

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Místo práce
Technická 23, Brno-Královo Pole, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 30 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* vedení zakázek v oblasti mitigace a zejména odpovědné hospodaření s energiemi (komunikace se zástupci klientů, hlídání termínů, koordinace projektového týmu)
* zpracovávání odborných podkladů a analýz v oblasti životního prostředí, emisních inventur, mitigačních opatření (sběr i vyhodnocení dat)
* předprojekční příprava mitigačních opatření
* psaní kvalitních textů a tvorba parádních prezentací
* expertní projednávání s klienty, veřejností, odbornými pracovními skupinami
* pomoc v tvorbě nastavováním interních metodik a rozvojem produktů firmy

Zaměstnanecké výhody, benefity

* práce, která dává smysl a má pozitivní dopad na kvalitu životního prostředí
* šance pomoci k realizaci konkrétních projektů přínosných pro lidi i pro přírodu
* práce na plný úvazek a odpovídající plat s možností částečného home-office
* práce v moderních kancelářích brněnského TechNestu (Technická 23, Brno)
* možnost jezdit do práce na kole (parkování, sprcha)
* progresivní a smějící se spolupracovníci
* vstřícné a svobodné prostředí pro Tvou pracovní seberealizaci
* dynamická firma, která se rozhodla změnit svět a myslí to vážně

Informace o náboru

Další pracovní nabídky naleznete na stránkách http://jobscontact.cz/nabidky-prace/.
Jobs Contact Consulting, s.r.o., se sídlem v Brně, Slovákova 354/5, IČ:03055396 (dále jen Jobs Contact) bude Vaše osobní údaje (životopis, případně další materiály) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679, a to výhradně za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Jobs Contact je pracovní agentura s platným povolením Generálního ředitelství Úřadu práce ČR a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám.
Tým Jobs Contact, s.r.o., se těší na spolupráci s Vámi!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Poradenství a konzultační činnosti v oblasti řízení firem

Společnost ASITIS pomáhá firmám, obcím, městům a regionům efektivně reagovat na změny klimatu. Připravuje adaptační strategie na změny klimatu, energetické koncepce, akční plány pro udržitelnou energii a klima (SECAP). Pomáhá také s přípravou a financováním konkrétních opatření. Dělá kvalitní práci, která má smysl a pomáhá zlepšovat svět, ve kterém žijeme.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* vzdělání nebo zkušenosti v oblasti energetiky a/nebo životního prostředí
* schopnost zpracovávat konkrétní oblasti mitigačních opatření, znalost a schopnost tvorby vstupní emisní inventury (BEI), SECAP, případně také místních či územních energetických koncepcí
* odpovídající technické dovednosti a znalosti včetně neustálého zdokonalování
* zkušenosti se samostatným vedením zakázek/projektovým řízením, komunikací se zákazníky
* chuť smysluplně pracovat, učit se nové věci, jít s trendy a utvářet je
* schopnost komunikovat s kolegy a organizovat si samostatně práci

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 4104199  Datum zveřejnění: 16.6.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 30 000 Kč/měsíc