Reagujte bez životopisu

Přípravář/ka surovin– vhodné i pro ženy (25. – 28.000 Kč) #1221

Hledáme nové kolegy na pozici PŘÍPRAVÁŘ/KA SUROVIN – VHODNÉ I PRO ŽENY – NÁSTUP IHNED! Pokud jsi pečlivý a zodpovědný, hledáme právě Tebe. Staň se součástí naší dlouholeté tradice v potravinářské výrobě, stačí jen zaslat životopis.

Náplň práce:

  • obsluha stáčecích, dávkovacích, míchacích a dalších podobných strojů a zařízení
  • příprava a dávkování surovin dle receptury
  • manipulace se surovinami, polotovary, hotovými výrobky
  • kontrola výrobního procesu
  • dodržování hygienických norem

Požadujeme:

  • min. vyučení (základní vzdělání bez zkušeností – systém zaškolování)
  • manuální zručnost, fyzická zdatnost, pečlivost, zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost
  • schopnost obsluhy strojů a zařízení
  • předchozí zkušenost ve výrobní společnosti nebo potravinářské výrobě výhodou
  • ochota pracovat ve 2-směnném provozu
  • směny: po-pá – ranní 6.00-14.00h /odpolední 14.00-22.00h
  • dobrý zdravotní stav (zdravotní způsobilost pro práci v potravinářství)

Nabízíme:

  • silné finanční zázemí nadnárodní společnosti
  • stabilní práce ve stále se rozvíjející společnosti a v rozšiřujícím se týmu
  • zajímavé finanční ohodnocení - výkonností prémie s neomezeným stropem
  • možnost profesního růstu
  • příplatky za směnu – odpolední 5% prům. mzdy
  • pravidelná roční valorizace mezd
  • věrnostní bonus – zahrnutý navíc i v měsíční mzdě
  • bonus za docházku – také v měsíční mzdě
  • roční bonus
  • odměna za doporučení nového zaměstnance až 10.000 Kč
  • práce na HPP
  • 25 dnů dovolené za kalendářní rok
  • možnost nákupu firemních výrobků za zvýhodněnou cenu
  • občerstvení na pracovišti (voda, káva)
  • čisté, nové a moderní pracovní prostředí
  • firemní pracovní oblečení a jeho údržba – plně hrazena firmou
  • firemní akce, očkování proti chřipce
  • obědy dovážené na pracoviště – výběr z několika jídel
  • lokalita: Zásmuky u Kolína
  • nástup MOŽNÝ IHNED!

Poznámka:

* silné finanční zázemí nadnárodní společnosti

* stabilní práce ve stále se rozvíjející společnosti a v rozšiřujícím se týmu

* zajímavé finanční ohodnocení - výkonností prémie s neomezeným stropem

* možnost profesního růstu

* příplatky za směnu – odpolední 5% prům. mzdy

* pravidelná roční valorizace mezd

* věrnostní bonus – zahrnutý navíc i v měsíční mzdě

* bonus za docházku – také v měsíční mzdě

* roční bonus

* odměna za doporučení nového zaměstnance až 10.000 Kč

* práce na HPP

* 25 dnů dovolené za kalendářní rok

* možnost nákupu firemních výrobků za zvýhodněnou cenu

* občerstvení na pracovišti (voda, káva)

* čisté, nové a moderní pracovní prostředí

* firemní pracovní oblečení a jeho údržba – plně hrazena firmou

* firemní akce, očkování proti chřipce

* obědy dovážené na pracoviště – výběr z několika jídel

* lokalita: Zásmuky u Kolína

* nástup MOŽNÝ IHNED!

Kontakt

Jobs Contact Consulting, s.r.o

Křenová 69a
602 00 Brno
Česká republika
ID: 4108064  Datum zveřejnění: 22.6.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 25 000 Kč/měsíc