PHP developer - medior, freelance (4 - 5.000 MD)

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, živnost
Mzdové podmínky (brutto)
70 000 - 100 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* Budete řešit a navrhovat backend webových aplikací
* Budete provádět již složitější úpravy kódu
* Výsledkem Vaší práce je produkt, který dává smysl a přináší radost Vám, lidem kolem a našim partnerům/zákazníkům

Zaměstnanecké výhody, benefity

* 25 dní dovolené + 3 sickdays
* Spolupráci na full time či na živnost
* Home Office - není problém se rozumně domluvit
* Lekce angličtiny a španělštiny zdarma
* Parkování v areálu
* Vzdělávání v rámci pracovních aktivit
* Teambuilding - Máme firemní i nefiremní akce. Vánoční večírek a jiné aktivity
* Zázemí ve stabilní společnosti v centru Brna

Informace o náboru

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete mi svůj profesní životopis

Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budu kontaktovat obratem telefonicky, či mailem Ostatní uchazeče budeme kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.

Jobs Contact Consulting, s.r.o. se sídlem v Brně, Slovákova 354/5, IČ:03055396 (dále jen Jobs Contact) bude Vaše osobní údaje (životopis, případně další materiály) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679, a to výhradně za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Jobs Contact je pracovní agentura s platným povolením Generálního ředitelství Úřadu práce ČR a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám.

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

SW Digital Company

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* Už máte zkušenost s vývojem v PHP na úrovni samostatné práce, pracoval jste s některými frameworky například Nette, Symfony, Laravel,...
* Zvládáte vývoj v Gitu
* Znáte nejrůznější API (REST, SOAP, GraphQL)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 4112138  Datum zveřejnění: 11.1.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 70 000 Kč/měsíc