Technolog ve stavebnictví (I pro absolventy) až 45.000 Kč

Náplň práce:

  • Spolupráce se stávajícími subdodavateli
  • Příprava technologických postupů (dle ČSN,TPK, ŘSD, SŽDC)
  • Spolupráce se stavbyvedoucími při realizace staveb
  • Práce s projektovou dokumentací
  • Vytváření podkladů pro schválení materiálů pro realizaci stavby
  • Práce s rozpočty staveb v rámci zpracování TePř a KZP
  • Zpracování závěrečných zpráv u dokončených staveb

Požadujeme:

  • min. ukončené středoškolské vzdělání - stavebního zaměření
  • ŘP sk. B
  • Znalost projektové dokumentace ČSN a TKP + praxe na obdobné pozici
  • Znalost práce na PC (MS Word, MS Excel, Outlook, …)
  • Organizační schopnosti, komunikativnost, pracovitost, zodpovědnost, pečlivost

Nabízíme:

  • Zázemí stabilní české společnosti
  • Firemní notebook, mobilní telefon, služební automobil
  • Po odpracování kalendářního roku 5 týdnů dovolené
  • Stravenkový paušál ve výši 75kč
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Sportovní program MultiSport
  • Možnost regenerace ve firemním rekreačním zařízení
  • Firemní akce a programy pro sport a regeneraci

Poznámka:

Jsi absolvent SŠ či VŠ technického směru v oblasti stavebnictví a zajímala by Tě práce technologa? Tak mi neváhej zaslat svůj životopis :-)

Kontakt

Jobs Contact Consulting, s.r.o
Vendula Pardubová
Křenová 69a
602 00 Brno
Česká republika
ID: 4117700  Datum zveřejnění: 7.7.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 35 000 Kč/měsíc