Reagujte bez životopisu

Technolog pokovení (od 50.000 Kč)

MONTIX, a. s. je českou společností specializovanou na výrobu plastových dílů, montážní podskupiny a kompletní sestavy zejména pro automobilový průmysl, ale i další průmyslová odvětví. Pro závod v Mohelnici hledáme vhodné kandidáty na pozici TECHNOLOG POKOVENÍ.

Náplň práce:

  • Zaopatření výroby v rámci výrobních a procesních dovedností
  • Spolupráce při nakupování provozních prostředků k plnění jednoduchých výrobních programů podle kvality, termínů, nákladů, servisu
  • Optimalizace výroby + použití technologií a výrobně-technických možností ve výrobě
  • Návrh + hodnocení dodavatele pokovovacích přípravků
  • Kontrola postupu práce při výrobě pokovovacích přípravků včetně termínů u dodavatele
  • Zajištění plynulého náběhu nového projektu
  • Kontrola funkčnosti provozních prostředků vč. dokumentace; vypracování a péče technických podkladů
  • Vystavení přehledů a ukazatelů (např. spotřeba, opotřebení, údržba atd.).

Požadujeme:

  • Min. středoškolské vzdělání, nejlépe technického typu
  • Znalost výrobních parametrů
  • Orientace ve strojírenských normách a technické dokumentaci strojů
  • Stanovování standardních technologických postupů
  • Anglický jazyk alespoň mírně pokročilá znalost
  • Spolehlivost a zodpovědnost za odvedenou práci

Nabízíme:

  • Motivující ohodnocení dle schopností a především výsledků
  • Poukázky v hodnotě 500 Kč na volnočasové aktivity, zdraví, sport a kulturu, abyste se odreagovali od práce
  • 25 dní dovolené
  • Možnost využití homeoffice / pružná pracovní doba
  • Příspěvek na dovolenou a Vánoce
  • Dotované stravování
  • Možnost dalšího vzdělávání
  • Zaměstnanecké programy Vodafone, Kooperativa, Xiaomi
  • Lokalita – Mohelnice

Poznámka:

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx). Pokud jste již u nás absolvoval/a pohovor, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta.

Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče budeme kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.

Jobs Contact Consulting, s.r.o. se sídlem v Brně, Slovákova 354/5, IČ:03055396 (dále jen Jobs Contact) bude Vaše osobní údaje (životopis, případně další materiály) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679, a to výhradně za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Jobs Contact je pracovní agentura s platným povolením Generálního ředitelství Úřadu práce ČR a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám.

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!

Kontakt

Jobs Contact Consulting, s.r.o
Jana Slováková
Křenová 69a
602 00 Brno
Česká republika
Na to, abyste reagovali na tuto nabídku, nepotřebujete životopis. Stačí, když pošlete žádost.Poslat žádost společnosti
ID: 4118059  Datum zveřejnění: 7.7.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 50 000 Kč/měsíc