Projektový manažer – dotace (25-35.000 Kč) #1238

Hledáme kolegu, který se bude věnovat dotacím. Zejména pro města a obce zpracováváme žádosti o dotace a zajišťujeme administraci projektů až do ukončení doby udržitelnosti. Nejčastěji pracujeme v programech NPŽP, OPŽP, OPZ, ale můžete se setkat i s IROPem, PRV, SFRB, Norskými fondy a různými soukromými fondy. Nejsme dotační agentura. V Atregii projekty (zeleně, vody…) navrhujeme, zpracováváme, vyhledáváme pro ně financování, administrujeme, vykonáváme odborné dozory nad jejich realizací. Našim projektům tak rozumíme do hloubky a díky širší spolupráci v rámci celého projektového cyklu můžeme našim zákazníkům přinést doslova modré z nebe.

Náplň práce:

  • Dotační analýza – vyhledávání vhodných dotací pro financování přípravy a realizace projektů
  • Zpracování žádostí o dotaci
  • Řízení dotačních projektů (zpracovávání ROPD, monitorovacích zpráv, harmonogramů, finančních kalendářů, žádostí o změny, ZVA, vzorů dokumentů apod.)
  • Intenzivní komunikace – mail, tel – klient, poskytovatel dotace, dotčené orgány, realizátor

Požadujeme:

  • Výborné komunikační schopnosti a kultivovanost psaného i mluveného projevu
  • Porozumění psanému textu (schopnost nastudovat metodiky, předpisy, pravidla a srozumitelně je prezentovat kolegům i klientům)
  • Pečlivost, schopnost samostatně řešit různé situace, které na projektech nastanou a dotahovat věci do konce
  • Aktivní řidič sk. B
  • Počítačová gramotnost
  • Předchozí zkušenost se zpracováním/řízením projektů výhodou
  • VŠ (technický směr v oblastech projekce, ŽP, ekonomický směr, regionální rozvoj atd.) výhodou

Nabízíme:

  • Práce v oblasti dotací u zpracovatele projektů, nikoli v agentuře
  • Práce přímo s jednatelkou – projektovou manažerkou s exkluzivními výsledky v oblasti dotací – řada výzev 100% úspěšnost, více než stovky úspěšných projektů, zkušenosti již z období 2007-2013
  • HPP
  • Platové ohodnocení odpovídající zkušenostem
  • Řada zaměstnaneckých benefitů – finanční odměny, FKSP, flexibilní pracovní dobu, sick days...
  • Skvělý pracovní kolektiv
  • Nástup možný ihned
  • Lokalita: Brno

Poznámka:

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx). Pokud jste již u nás absolvoval/a pohovor, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta.

Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče budeme kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.