Reagujte bez životopisu

Referent/ka nákupu #1245

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx). Pokud jste již u nás absolvoval/a pohovor, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta. Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče budeme kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku. Jobs Contact Consulting, s.r.o. se sídlem v Brně, Slovákova 354/5, IČ:03055396 (dále jen Jobs Contact) bude Vaše osobní údaje (životopis, případně další materiály) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679, a to výhradně za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Jobs Contact je pracovní agentura s platným povolením Generálního ředitelství Úřadu práce ČR a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám. Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!

Náplň práce:

  • Nákup výrobních i nevýrobních komponent
  • Správa zákaznických objednávek
  • Administrace dat o stavu v interním systému
  • Komunikace se zákazníky i dodavateli
  • Spolupráce v rámci firmy, přímý kontakt s výrobou

Požadujeme:

  • Středoškolské vzdělání, se zaměřením na logistiku výhodou
  • Praxi v oblasti zákaznického servisu, nákupu, logistiky
  • Schopnost komunikace v angličtině
  • Angažovaný přístup k řešení problémů

Nabízíme:

  • Hlavní pracovní poměr
  • Navýšení mzdy po plném zaškolení
  • 25 dní dovolené
  • Příspěvek na dojíždění
  • Příspěvek na stravování
  • Možnost profesního růstu
  • Odborná školení
  • Místo práce: Hranice na Moravě, 15 minut od centra města

Poznámka:

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx). Pokud jste již u nás absolvoval/a pohovor, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta.

Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče budeme kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.

Jobs Contact Consulting, s.r.o. se sídlem v Brně, Slovákova 354/5, IČ:03055396 (dále jen Jobs Contact) bude Vaše osobní údaje (životopis, případně další materiály) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679, a to výhradně za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Jobs Contact je pracovní agentura s platným povolením Generálního ředitelství Úřadu práce ČR a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám.

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!

Kontakt

Jobs Contact Consulting, s.r.o
Jana Slováková
Křenová 69a
602 00 Brno
Česká republika
Na to, abyste reagovali na tuto nabídku, nepotřebujete životopis. Stačí, když pošlete žádost.Poslat žádost společnosti
ID: 4125732  Datum zveřejnění: 19.7.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 30 000 Kč/měsíc