Senior .NET Programátor - Praha (70 - 100.000 Kč)

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Místo práce
Podleská, Praha 22, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
70 000 - 100 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* Vývoj a rozšiřování interního informačního systému pro logistiku, jeho zdokonalovaní, vývoj nových funkcí atd.
* Vývoj webových API v ASP.NET Core
* Využijete zkušenosti s návrhem a implementací microservices architektury
* Spolupráce v týmu (vývojáři - testeři - architekti) v zatím 11 členného týmu
* Možnost se zapojit i do mezinárodních projektů

Zaměstnanecké výhody, benefity

* Zázemí silné, stabilní společnosti
* 5 týdnů dovolené
* Stravenky ve výši 70,- Kč plně hrazené zaměstnavatelem
* Závodní stravování
* Po roce zaměstnání 2x ročně finanční bonusy
* Firemní akce
* Slevy na fyzioterapeutické služby
* Podporující kolektiv IT pracovníků
* Nástup ihned nebo dohodou

Informace o náboru

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis. Pokud jste již u nás absolvoval/a pohovor, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta.
Tato pracovní pozice je také vhodná pro programátor, leader. .net developer, c# developer, vedoucí vývoje, všdoucí vývojového týmu.
Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče budeme kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.