Jak Vám poradíme?
Reagujte bez životopisu

Obchodní referent (až 40 000 Kč)

Láká Vás 5 týdnů dovolené a pružná pracovní doba ve stabilní české společnosti s dlouholetou tradicí? Výrobce betonového zboží pro pozemní stavby, komunikace a výrobky pro ekologii hledá do svého týmu novou posilu. Pokud rádi obchodujete a orientujete se ve stavebnictví, jste ten/ta, koho hledáme!

Náplň práce:

  • Komunikace se zákazníky a projektanty
  • Tvorba cenových nabídek
  • Technická a obchodní podpora skupiny KAN
  • Kreslení prvků v AutoCadu
  • Kreslení podkladů u štěrbinových žlabů, obloukových trub, kladečských plánů

Požadujeme:

  • Minimální vzdělání SŠ s maturitou – stavební obor
  • Znalost Auto Cad a orientace v technických výkresech
  • Základní orientaci ve stavebním právu
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Samostatnost, dobré komunikační schopnosti

Nabízíme:

  • HPP, pružná pracovní doba
  • 5 týdnů dovolené
  • Mzda až 40 000 Kč + prémie a odměny dle výkonů
  • Možnost kariérního růstu, podpora vzdělávání
  • Příspěvky na stravování a penzijní připojištění
  • Pojištění odpovědnosti

Kontakt

Jobs Contact Consulting, s.r.o
Mgr. Adéla Bílavčíková
Křenová 69a
602 00 Brno
Česká republika
Na to, abyste reagovali na tuto nabídku, nepotřebujete životopis. Stačí, když pošlete žádost.Poslat žádost společnosti
ID: 4150680  Datum zveřejnění: 27.8.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 30 000 Kč/měsíc