Jak Vám poradíme?

Full-stack Developer | JS/PHP | Nový projekt | HPP/IČO | až 60.000 Kč

Jsme malá česká firma, která dělá na projektech pro velké mezinárodní společnosti. A protože jsme v tom, co děláme, opravdu dobří, hledáme k sobě posily. Kromě zajímavých projektů Ti můžeme slíbit práci s moderním i technologiemi a obrovský potenciál pro profesionální růst. Navíc můžeš počítat s tím, že umíme být opravdu flexibilní a pokusíme se vyjít maximálně vstříc – a to ať už chceš dělat na pracovní poměr, na IČO a nebo třeba částečný úvazek.

Náplň práce:

  • Budeš se podílet na vývoji nové webové aplikace
  • Pracovat budeš jak na backendu tak na frontendu
  • Nebudeš na to sám – k ruce máš celý tým profesionálů
  • Pokud budeš chtít, můžeš se zapojit i do jiných projektů

Požadujeme:

  • Počítáme s prokazatelnou zkušeností s vývojem webových aplikací
  • JavaScript máš v malíčku (a pokud to umíš i s Reactem, budeme nadšení)
  • Stejně tak jsi zběhlý v PHP a opravdu Tě baví
  • V ideálním případě si umíš vyhrát i s databázemi (MySQL,MariaDB, …)
  • Protože jsme týmoví hráči, oceníme zkušenost s Gitem anebo jeho alternativami

Nabízíme:

  • Možnost spolupráce na pracovní poměr anebo IČO (dovedeme si představit i zkrácený úvazek)
  • Parádní kanceláře v centru Brna se spoustou výborných restaurací okolo
  • Dáme Ti volnost v podobě flexibilní pracovní doby a možností home office
  • Podpoříme Tvůj profesní rozvoj a dostaneš příležitost podílet se na zajímavých projektech
  • Počítat můžeš i se všemi standardními věcmi jako jsou stravenky, nějaké to občerstvení na pracovišti, motivující odměny a spousta dalších vychytávek

Poznámka:

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis. Pokud jste již u nás absolvoval/a pohovor, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta.

Tato pracovní pozice je také vhodná pro frontend, backend, javascript, typescript, react, node.js, vue.js, angular, vanilla, css, html, css3, html5, less, sass, sql, db, php, nette, doctrine, laravel, github, gitlab, jwuery, bootstrap, soap, rest, junior, medior, senior, developer, programmer, vývojář, web, online, greenfield

Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče budeme kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.