Jak Vám poradíme?
Reagujte bez životopisu

Technolog v automotive #1307

Do ryze české společnosti, jejíž hlavní výrobní aktivitou je lisování hliníkových komponentů pro automotive průmysl hledáme nového kolegu na pozici technologa. Pokud tě láká podílet se na vývoji a zavádění nových technologií, neváhej a zašli nám svůj životopis.

Náplň práce:

  • Stanovení technologie výroby a kontrola jejího dodržování
  • Navrhování hodnocení produktivity a efektivity práce
  • Podílení se na vývoji, provádění zkoušek, zavádění nových technologií
  • Sestavení pracovních postupů a balících předpisů
  • Školení operátorů

Požadujeme:

  • Středoškolské vzdělání s praxí v oboru
  • Orientaci ve výkresové konstrukční dokumentaci
  • Smysl pro pořádek a zodpovědnost
  • Zkušenosti s výrobou v automobilovém průmyslu výhodou
  • Znalost norem kvality IATF výhodou
  • Inovativní přístup
  • Znalost výrobních postupů, CAD a pravidel BOZP výhodou

Nabízíme:

  • HPP
  • Mzdu 20 000 – 40 000 Kč
  • Příjemný kolektiv i prostředí
  • Dotované stravenky, příspěvek na dopravu, atd.
  • Možnost seberealizace, osobního rozvoje
  • Nástup možný ihned nebo dle domluvy

Kontakt

Jobs Contact Consulting, s.r.o
Mgr. Adéla Bílavčíková
Křenová 69a
602 00 Brno
Česká republika
Na to, abyste reagovali na tuto nabídku, nepotřebujete životopis. Stačí, když pošlete žádost.Poslat žádost společnosti
ID: 4157097  Datum zveřejnění: 7.9.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 20 000 Kč/měsíc