Jak Vám poradíme?
Reagujte bez životopisu

Automechanik Honda – 1 směna (až 30 000) #1310

Práce na jednu směnu i pro absolventy čeká v autorizovaném servise automobilů Honda. Samozřejmostí je dobré finanční ohodnocení, příspěvek na stravování a také šikovný tým 5 kolegů. Předchozí praxe v servise je vítána, ale velmi rádi dáme příležitost i těm, co zkušenosti sice nemají, ale rádi se zaučí. Na nic nečekej a zašli nám svůj životopis!

Náplň práce:

  • oprava a servis osobních vozidel Honda + ostatní značky
  • zajištění opravy motorů, karoserií, autoskel
  • pneuservis, tónování skel
  • pouze jednosměnný provoz s pracovní dobou 8 – 17 h

Požadujeme:

  • minimálně vyučen v oboru – automobilní/technický směr
  • praxe výhodou, není podmínkou
  • pozice vhodná i pro absolventy
  • řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:

  • HPP
  • Malý a přátelský kolektiv
  • dobré finanční ohodnocení
  • příspěvky na stravování
  • lokalita: Chomutov

Kontakt

Jobs Contact Consulting, s.r.o
Mgr. Adéla Bílavčíková
Křenová 69a
602 00 Brno
Česká republika
Na to, abyste reagovali na tuto nabídku, nepotřebujete životopis. Stačí, když pošlete žádost.Poslat žádost společnosti
ID: 4158792  Datum zveřejnění: 9.9.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 20 000 Kč/měsíc