Jak Vám poradíme?
Reagujte bez životopisu

Asistent/ka prodeje sportovní značky #1314

Hledáme do týmu prémiové oděvní a sportovní módní značky novou posilu. Již po mnoho let jsme klíčovou značkou v maďarském módním průmyslu a neustále rozšiřujeme dostupnost produktů na mezinárodních trzích. Úspěch společnosti je způsoben přístupem orientovaným na zákazníka a spolehlivými zaměstnanci, a právě takového nyní hledáme.

Náplň práce:

  • Prozákaznický servis, vyřizování reklamací
  • Příjem zboží do prodejny a na sklad
  • Kontrola zásob na prodejně
  • Provádění denní uzávěrky pokladny a další úkoly dle potřeby

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání
  • 1 rok praxe v oboru
  • Komunikační dovednosti
  • Schopnost samostatné ale i týmové spolupráce
  • Orientaci na zákazníka
  • Výhodou je zájem o módu a znalost angličtiny

Nabízíme:

  • HPP na dobu neurčitou
  • Možnost kariérního postupu
  • Výkonnostní benefity
  • Stabilní firemní zázemí
  • Soudržný tým a dobrou atmosféru

Kontakt

Jobs Contact Consulting, s.r.o
Mgr. Adéla Bílavčíková
Křenová 69a
602 00 Brno
Česká republika
Na to, abyste reagovali na tuto nabídku, nepotřebujete životopis. Stačí, když pošlete žádost.Poslat žádost společnosti
ID: 4159627  Datum zveřejnění: 10.9.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 22 000 Kč/měsíc