Jak Vám poradíme?

Webmaster - Praha (až 70.000 Kč)

Jsme česká společnost s mezinárodním rozsahem. Hledáme nového kolegu či kolegyni na pozici Webmaster / CMS Administrátor. Jste náš člověk, pokud jste komunikativní, máte v sobě náboj a chcete svoji práci posouvat neustále dál. Počítejte s denním využitím anglického jazyka. Na pozici budete působit jako správce, budete úzce spolupracovat s vývojem, ale Vy sám/a nebudete to CMS vyvíjet. Vaším úkolem bude zadávat technické požadavky na CMS právě Vaším budoucím kolegům - vývojářům.

Náplň práce:

  • Správa, údržba CMS systému
  • Administrace webu za pomocí HTML, CSS, Javascript, provádění drobných úprav, nikoli však zásahy do zdrojového kódu
  • Budete zodpovědný za chod a dostupnost CMS
  • Zpracovávat požadavky na aplikaci do technického jazyka
  • Denní využití anglického jazyka

Požadujeme:

  • Pracovní zkušenost s administrací CMS
  • Angličtina na úrovni bezproblémové komunikace, budete ji denně využívat
  • Znalost HTML, CSS, Javascript a SQL
  • Jste komunikativní člověk, máte "drive"

Nabízíme:

  • Stabilní práci ve stabilní společnosti
  • Neformální prostředí
  • 25 dnů dovolené plus sick days
  • Multisport karta
  • Home Office až 50%
  • Firemní akce
  • Stravenky
  • Relax zóna přímo v kanceláři
  • Denně čerstvé ovoce a další občerstvení

Poznámka:

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx). Pokud jste již u nás absolvoval/a pohovor, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta.

Pozice je vhodná pro kandidáty se znalostmi a zkušenosti s/jako - CMS, administrátor, správce cms, kentico specialista, cms specialist, html, css, javascript, sql.

Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče budeme kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.

Jobs Contact Consulting, s.r.o. se sídlem v Brně, Slovákova 354/5, IČ:03055396 (dále jen Jobs Contact) bude Vaše osobní údaje (životopis, případně další materiály) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679, a to výhradně za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Jobs Contact je pracovní agentura s platným povolením Generálního ředitelství Úřadu práce ČR a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám.

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!

Kontakt

Jobs Contact Consulting, s.r.o
Bc. Kateřina Vybíhalová
Křenová 69a
602 00 Brno
Česká republika
ID: 4161821  Datum zveřejnění: 14.9.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 40 000 Kč/měsíc