Účetní z výrobní firmy – bez AJ (výhodou) (až 55.000 Kč)

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Místo práce
Pozořice, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 45 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

*kompletní vedení účetnictví firmy včetně kontroly práce kolegů
*zpracování daňových přiznání k DPH, DPPO a dalším daním
*komunikace s úřady, externím auditorem a kolegy
*vyhotovení měsíčních i ročních závěrek
*práce s intrastatem a statickými výkazy

Zaměstnanecké výhody, benefity

*práci na HPP v přátelském a milém kolektivu v zázemí prosperující firmě
*flexibilní pracovní doba
*týden dovolené navíc
*různé příspěvky – na stravné, penzijko a životko, sport apod.
*bonusy a prémie
*různé vzdělávací kurzy včetně jazykových v rámci firmy
*teambuldingové firemní akce společenského i sportovního rázu
a další

Informace o náboru

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx). Pokud jste již u nás absolvoval/a pohovor, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta.

Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče budeme kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.

Jobs Contact Consulting, s.r.o. se sídlem v Brně, Slovákova 354/5, IČ:03055396 (dále jen Jobs Contact) bude Vaše osobní údaje (životopis, případně další materiály) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679, a to výhradně za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Jobs Contact je pracovní agentura s platným povolením Generálního ředitelství Úřadu práce ČR a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám.

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Umíte chodit v českém účetnictví z prostředí výrobní firmy? Hledáte práci v dynamickém prostředí, kde posunete své znalosti a uplatníte již ty nabyté? Tak jste našli! Hledáme šikovného a zkušeného člověka se zápalem pro účetnictví. Že nemáte na trhu žádaný cizí jazyk? Nevadí! Pokud ho však máte, určitě ho u nás také využijete. Tak zašlete svůj životopis a my se Vám ozveme.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

účetnictví, ekonomika, administrativa

Osobnostní předpoklady a dovednosti

*SŠ/VŠ ekonomického zaměření
*skvělou znalost podvojného účetnictví
*orientaci v daňové legislativě
*praxe ve výrobní společnosti na pozici účetní
*zkušenost se skladovou evidencí – konsignační sklady apod.
*znalost cizích jazyků výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 4162425  Datum zveřejnění: 15.9.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 45 000 Kč/měsíc