Jak Vám poradíme?
Reagujte bez životopisu
Jobscontact.cz

Asistent/Asistentka back office až 30 000 Kč #1329

25 000 - 30 000 Kč/měsíc
Heršpická 8, 639 00 Brno-střed-Štýřice, Česko

Chcete se stát součástí našeho motivovaného a přátelského týmu? Naše společnost dlouhodobě pomáhá lidem v oblasti osobních financí. Našim klientům jsme opravdu nápomocní a dopřáváme jim vysokou osobní péči. Tak jak se staráme o naše klienty, tak se i náš backoffice stará o naše poradce, a právě teď rozšiřujeme náš tým v administrativě. Zakládáme si na pevné pracovní době, upřímnosti, příjemném prostředí v kanceláří, příjemném vystupování a pravidelném vzdělávání členů týmu.

Náplň práce

  • kontrola smluv
  • nahrání smluv do systému firmy
  • soupisky odevzdaných smluv
  • pravidelná agenda v kanceláři
  • komunikace s finančními poradci
  • nebudete volat schůzky

Požadavky

  • minimální vzdělání SŠ s maturitou
  • praxe výhodou (vhodné ale i pro absolventy škol ekonomického směru)
  • řidičský průkaz skupiny B
  • uživatelská znalost MS Office
  • schopnost samostatné i týmové práce
  • spolehlivost

Nabízíme

  • HPP
  • Navýšení základní mzdy po roce na 30 000 Kč
  • Kvartální bonusy 3 000 Kč
  • 13. plat
  • 25 dní dovolené
  • Plně hrazená multisport karta
  • Příspěvky na stravování a na životní pojištění po roce
  • Mobil s plně placeným neomezeným tarifem
  • Lokalita: Brno-město

Kdo Vám pomůže?

Jobs Contact Consulting, s.r.o
Mgr.
Křenová 69a
602 00 Brno
Česká republika
ID: 4164953  Datum zveřejnění: 20.9.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 25 000 Kč/měsíc