Jak Vám poradíme?
Reagujte bez životopisu
Jobscontact.cz

Project manager / stavbyvedoucí (až 50.000Kč) #1330

25 000 - 50 000 Kč/měsíc
Kaštanová 506/50, Brno-Tuřany-Brněnské Ivanovice, Česko

Zavedená brněnská stavební firma ZIPP Brno s.r.o., se zaměřením na prefabrikované železobetonové konstrukce, hledá zaměstnance na pozici Project manager / stavbyvedoucí.

Náplň práce

  • Práce na hlavní pracovní poměr se služebními cestami po ČR a SR.
  • Koordinace a řízení prací na stavbách dle termínů a projektové dokumentace.
  • Komunikace s investorem, generálním dodavatelem, projektantem a subdodavateli.
  • Kontroly termínů, projektů, kvality, technologie práce a BOZP,
  • a další činnosti související s řízením stavby.

Požadavky

  • Vzdělání v oboru stavebnictví
  • Odpovědný a aktivní přístup
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Znalost práce na PC
  • Praxe ve stavebnictví vítána (není podmínkou)
  • Vhodné i pro absolventy

Nabízíme

  • Zázemí stabilní společnosti, možnost rozšíření odbornosti
  • Zajímavé finanční ohodnocení – základní mzda + prémie,
  • Služební vozidlo, mobilní telefon, notebook,
  • příspěvek na stravu, MULTISPORT karta
  • Lokalita: Brno

Kdo Vám pomůže?

Jobs Contact Consulting, s.r.o
Mgr.
Křenová 69a
602 00 Brno
Česká republika
ID: 4165116  Datum zveřejnění: 20.9.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 25 000 Kč/měsíc