Jak Vám poradíme?
Jobscontact.cz

Pojď vyvíjet SW pro biometrické podepisování (až 80.000Kč)

40 000 - 80 000 Kč/měsíc
Nádražní, Brno-střed, Česko

Do týmu technologických vizionářů hledáme posilu, která by se s námi chtěla podílet na vývoji SW pro biometrické podespiování. Pokud tě zajímá digitalizace, biometrie nebo face recognition, pošli nám svůj životopis.

Náplň práce

  • vývoj webových aplikací a klientských portálů
  • vývoj mobilních aplikací pro řízení digitálních transakcí (platforma iOS/Android)

Požadavky

  • znalost C# - ASP.NET
  • znalost SQL databází
  • znalost platformy Xamarin (nebo chuť se ji naučit)
  • výhodou je znalost principů webového serveru

Nabízíme

  • pohodové a přátelské prostředí - všichni si týkáme, dress code nemáme
  • moderní vývojové vybavení - ujíždíme si na Apple produktech
  • pružnou pracovní dobu - důležitější než hodiny je pro nás výsledek
• podporu při vzdělávání a zkoumání nových technologií
• pozice je vhodná i pro absolventy

Kdo Vám pomůže?

Jobs Contact Consulting, s.r.o
Mgr. Daniela Grmolcová
Křenová 69a
602 00 Brno
Česká republika
ID: 4165520  Datum zveřejnění: 20.9.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 40 000 Kč/měsíc