Jak Vám poradíme?
Reagujte bez životopisu
Jobscontact.cz

Hledá se kuchař/kuchařka! (až 50.000 Kč) #1339

35 000 - 50 000 Kč/měsíc
Mokrá 94, Mokrá, 664 04 Mokrá-Horákov, Česko

Moderní česká kuchyně, Slavkovské pivo, burgery a steaky. Pokud se ti už sbíhají sliny a chceš se postarat o to, aby si i ostatní pochutnali, čti dál! Hledáme šikovného a samostatného kuchaře/kuchařku na přípravu hotových jídel a minutek. V případě zájmu Vás rádi v naší restauraci přivítáme i osobně.

Náplň práce

  • příprava hotových jídel
  • příprava minutek
  • kontrola zásob a kvality jídel
  • práce na krátký/dlouhý týden

Požadavky

  • praxe výhodou, vhodné i pro absolventy
  • vyučen v oboru
  • samostatnost
  • spolehlivost

Nabízíme

  • HPP
  • skvělé finanční ohodnocení
  • prostředí moderně zrekonstruované kuchyně
  • pohodový kolektiv
  • Lokalita: Mokrá-Horákov

Kdo Vám pomůže?

Jobs Contact Consulting, s.r.o
Mgr. Adéla Bílavčíková
Křenová 69a
602 00 Brno
Česká republika
ID: 4171377  Datum zveřejnění: 29.9.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 35 000 Kč/měsíc