Jak Vám poradíme?
Reagujte bez životopisu
Jobscontact.cz

Manažer/ka prodejny ve Vaňkovce (až 38.000 Kč) #1340

36 000 - 38 000 Kč/měsíc
Ve Vaňkovce 462/1, 602 00 Brno-střed, Česko

Jsme klíčovou značkou v rámci sportovních módních značek Heavy Tools a právě k nám hledáme posilu do týmu ve Vaňkovce. Jako manažer/ka prodejny prémiové sportovní značky budete zodpovídat za plnění nastavených cílů a zajistíte provoz prodejny. Pokud Vás nabídka zaujala, neváhejte nám zaslat životopis!

Náplň práce

  • řízení a motivace týmu na prodejně
  • analýza údajů o prodeji a následné vytváření plánů
  • řešení dotazů zákazníků
  • personální agenda (pohovory, hodnocení zaměstnanců, tvorba pracovního harmonogramu)
  • zajištění kvalitního zákaznického servisu
  • komunikace s ústředím společnosti a s vedením

Požadavky

  • zkušenosti s prodejem a alespoň 1 rok na vedoucí pozici
  • anglický jazyk výhodou
  • vůdčí a komunikační dovednosti pro vedení týmu na prodejně
  • výhodou je schopnost dobré organizace
  • flexibilitu

Nabízíme

  • HPP
  • základní plat + měsíční provize
  • možnost kariérního růstu
  • teambuildingové aktivity
  • lokalita: Brno-město

Kdo Vám pomůže?

Jobs Contact Consulting, s.r.o
Mgr. Adéla Bílavčíková
Křenová 69a
602 00 Brno
Česká republika
ID: 4171477  Datum zveřejnění: 29.9.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 36 000 Kč/měsíc