Jak Vám poradíme?
Jobscontact.cz

Svářeč (až 25 000-45 000Kč) #1351

25 000 - 45 000 Kč/měsíc
Žirovnice, Česko

Hledáme k našim svářečům nového kolegu. Baví Znáte odpověď na otázku, zda svařování metodou MAX ochranný plyn? Pokud jsou vaše odpovědi ANO, ale nesplňujete všechny níže uvedené požadavky, nevadí, neváhejte nám zaslat Váš životopis. Rádi si s Vámi o nabízené pozici popovídáme, ukážeme pracoviště a zodpovíme Vaše dotazy.

Náplň práce

  • sváření (MIG, MAG, TIG), broušení
  • čtení strojírenské výkresové dokumentace

Požadavky

  • praxi v oblasti svařování
  • zkoušky MIG/MAG (ZK 131, ZK 135), resp. TIG (ZK 141)
  • orientaci ve výkresové dokumentaci
  • pečlivost, zodpovědnost, schopnost přijímat změny
  • ochotu pracovat ve směnném provozu

Nabízíme

  • podporu v začátcích (zaškolení, zaučení), Vás další rozvoj
  • osobní a pravidelné pololetní odměny
  • spravedlivé odměňování
  • příplatky za směnnost
  • příspěvek na dopravu
  • příspěvek na stravování
  • dny dovolené navíc
  • firemní oděv
  • férové jednání
  • dvousměnný provoz
  • místo výkonu práce: Žirovnice

Kdo Vám pomůže?

Jobs Contact Consulting, s.r.o
Veronika Doušková
Křenová 69a
602 00 Brno
Česká republika
ID: 4173229  Datum zveřejnění: 1.10.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 25 000 Kč/měsíc