Jak Vám poradíme?
Reagujte bez životopisu
Jobscontact.cz

Účetní (až 35.000Kč) #1364

30 000 - 35 000 Kč/měsíc
Bulharská 53, Brno-Královo Pole, Česko

5 týdnů dovolené a příjemné pracovní prostředí v rodinné atmosféře na Vás čeká ve společnosti, která se zabývá poskytováním služeb v oblasti účetnictví se sídlem Brně. Právě hledáme novou posilu na pozici Účetní. A co Vás u nás čeká?

Náplň práce

  • zodpovědnost za kompletní vedení a zpracování účetnictví společností (zpracování prvotních dokladů, DPH a daňového přiznání, závěrkové práce apod.)
  • spolupráce s daňovým poradcem
  • jednání s úřady

Požadavky

  • vzdělání SŠ/VŠ ekonomického směru
  • praxi na pozici účetní min. 2 roky
  • praxe v SW Pohoda alespoň 1 rok
  • znalost problematiky PÚ a legislativy
  • znalost daňové problematiky a DPH

Nabízíme

  • příjemné pracovní prostředí v rodinné atmosféře
  • mzdové ohodnocení dle znalostí a praxe
  • stravenky
  • 5 týdnů dovolené
  • místo výkonu práce: Brno

Kdo Vám pomůže?

Jobs Contact Consulting, s.r.o
Mgr. Adéla Bílavčíková
Křenová 69a
602 00 Brno
Česká republika
ID: 4177828  Datum zveřejnění: 7.10.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 30 000 Kč/měsíc