Jak Vám poradíme?
Jobscontact.cz

Senior C++ Developer, STL, Remote (od 80.000 Kč)

Od 80 000 Kč/měsíc
Práce z domu

Do perspektivní společnosti se stabilním zázemím hledáme vývojáře. Pokud máš zkušenosti s vývojem, zvládneš se domluvit anglicky a „nerad stojíš na jednom místě“, jsi náš člověk. Důležitá je pro nás cílevědomost a zapálenost do práce – do budoucna tě budou čekat rozsáhlé projekty, které zvládne jen opravdový mistr.

Náplň práce

  • Vývoj produktu v C++
  • Výzkum, návrh, implementace
  • Vývoj a následná údržba skrz celý životní cyklus SW
  • Tým 12 osob
  • Technologie: C++, C#, Java, JS,...

Požadavky

  • Ukončené studium IT
  • Výborná znalost programovacího jazyka C++
  • Znalost softwarové knihovny STL
  • Angličtina na komunikativní úrovni
  • Výhodou znalosti dalších programovacích jazyků

Nabízíme

  • Full remote spolupráce
  • Flexibilní pracovní doba
  • Budget na benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • Chill – out zóna
  • Pravidelné teambuildingové akce
  • Občerstvení na pracovišti

Doplňující informace

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx). Pokud jste již u nás absolvoval/a pohovor, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta.

Tato pracovní pozice je také vhodná pro specialisty c#, .net, C++, java, python, javascript, typescript, html, css

Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče budeme kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.