Jak Vám poradíme?
Reagujte bez životopisu
Jobscontact.cz

Automechanik na jednu směnu (až 40 000 Kč) #1381

30 000 - 40 000 Kč/měsíc
Hviezdoslavova 1308/51, Slatina, Česko

Náborový bonus až 30.000 Kč a jedna směna na tebe čekají ve značkovém autoservisu. Pokud již máš nějaké zkušenosti za sebou a láká tě práce s moderními přístroji v příjemném kolektivu, ozvi se nám!

Náplň práce

  • oprava osobních a užitkových vozidel a jejich celků
  • kontrola a opravy jednotlivých částí a jejich montáží
  • provádění funkční kontroly po provedené opravě
  • používání a obsluha diagnostických zařízení pro kontrolu technického stavu vozidel a jejich částí
  • práce na jednu směnu

Požadavky

  • zkušenosti s opravou osobních či užitkových vozidel min. 3 roky
  • řidičský průkaz skupiny B
  • vyučení v oboru podmínkou
  • trestní bezúhonnost

Nabízíme

  • náborový bonus až 30.000 Kč po plném zapracování
  • HPP
  • prostředí s nejmodernější technikou
  • nadprůměrné finanční ohodnocení
  • možnost kariérního růstu
  • stravenky
  • firemní akce
  • 5 sick days navíc
  • zázemí prosperující společnosti
  • lokalita: Brno

Kdo Vám pomůže?

Jobs Contact Consulting, s.r.o
Mgr.
Křenová 69a
602 00 Brno
Česká republika
ID: 4189622  Datum zveřejnění: 25.10.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 30 000 Kč/měsíc