Jak Vám poradíme?
Reagujte bez životopisu
Jobscontact.cz

Technický specialista (až 35.000 Kč) #1387

25 000 - 35 000 Kč/měsíc
Wagnerova 1715, 666 01 Tišnov, Česko

Máš dost korporátu? Anebo jsi absolvent, který hledá zajímavou práci? Máme nabídku přímo pro tebe. Společnost realizující fotovoltaické systémy hledá zaměstnance do obchodního oddělení na pozici technického specialisty. Spolu s námi budete těžit ze slunce maximum.

Náplň práce

  • návštěva zákazníků a ujasnění jejich požadavků (žádné výjezdy přes noc)
  • technické zhodnocení možností realizace solární elektrárny
  • návrh vhodného systému
  • komunikace s výrobním oddělením
  • následná organizace instalací

Požadavky

  • technické myšlení
  • řidičský průkaz sk.B
  • znalost CAD výhodou
  • dobrá schopnost komunikace

Nabízíme

  • HPP
  • firemní bonusy
  • prostředí společnosti, která není svázaná korporátními předpisy
  • možnost firemního vzdělávání
  • cafetérie
  • lokalita: Tišnov

Kdo Vám pomůže?

Jobs Contact Consulting, s.r.o
Mgr.
Křenová 69a
602 00 Brno
Česká republika
ID: 4191363  Datum zveřejnění: 27.10.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 25 000 Kč/měsíc