Jak Vám poradíme?
Reagujte bez životopisu
Jobscontact.cz

Technický referent (až 35.000 Kč) #1393

28 000 - 35 000 Kč/měsíc
Trnkova 2788/115, Brno-Líšeň, Česko

Volnější pátky a mzda až 35.000 Kč jsou vám na dosah ve společnosti, která se specializuje na výrobu a prodej průmyslových těsnění. Pokud jsi absolvent bez praxe, rádi tě zaučíme! Stačí, když se budeš umět orientovat v technických výkresech a zašleš nám životopis.

Náplň práce

  • zpracování obchodních případů v oblasti průmyslových těsnění
  • spolupráce na návrzích technických řešení
  • komunikace se zákazníky a dodavateli
  • zkrácená pracovní doba v pátky (7:30 – 14:00)

Požadavky

  • min. SŠ s maturitou v oboru strojírenství
  • pozice je vhodná i pro absolventy
  • orientace v technických výkresech
  • znalost anglického jazyka (B2)
  • výhodou je iniciativa, technické myšlení a zodpovědnost

Nabízíme

  • HPP
  • finanční bonusy a prémie
  • služební telefon
  • možnost využít vzdělávacích kurzů či profesního kouče
  • příspěvky na stravování
  • lokalita: Brno

Kdo Vám pomůže?

Jobs Contact Consulting, s.r.o
Mgr. Adéla Bílavčíková
Křenová 69a
602 00 Brno
Česká republika
ID: 4193924  Datum zveřejnění: 1.11.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 28 000 Kč/měsíc