Reagujte bez životopisu

Servisní technik / technologie chlazení (až 50.000 Kč) #1395

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Místo práce
Jihlava, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
35 000 - 50 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* provádění preventivních prohlídek
* montáže, opravy, záruční a pozáruční servis na chlazení datových center, technologií mobilních operátorů a průmyslu
* jedná se o technologie značek: Stulz, Daikin, Samsung, Emerson, Carrier, Uniflair, APC, Toshiba a dalších

Zaměstnanecké výhody, benefity

* pracovní smlouva (na dobu neurčitou) nebo práce na živnostenský list / IČO
* hrubá mzda 30 - 50.000 Kč (výše nástupního platu bude dohodnuta na základě kvalifikace a praxe při pohovoru)
*práce s významnými zákazníky
* týden dovolené navíc + sick days 3dny/rok
* příspěvek na stravování + příspěvek na dovolenou
* placené přesčasy
* možnost si přes naši firmu dodělat certifikáty: vyhláška 50, svářečský průkaz, zacházení s F-plyny(chladiva) a mnoho dalších
* místo pracoviště: Jihlava

Informace o náboru

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx). Pokud jste již u nás absolvoval/a pohovor, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta.
Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče budeme kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.
Jobs Contact Consulting, s.r.o. se sídlem v Brně, Slovákova 354/5, IČ:03055396 (dále jen Jobs Contact) bude Vaše osobní údaje (životopis, případně další materiály) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679, a to výhradně za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Jobs Contact je pracovní agentura s platným povolením Generálního ředitelství Úřadu práce ČR a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám.
Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Společnost Neko Klima, se sídlem v Jihlavě – Hruškové Dvory, hledá spolehlivého pracovníka na pozici servisního technika pro chladící technologie.
Pozice je vhodná i pro absolventy – tudíž pokud jsi absolvent technického oboru a chceš začít pracovat ve firmě, která si zakládá na dlouhodobém pracovním vztahu, založeném na oboustranném férovém přístupu, tak se nám neváhej ozvat!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

technické

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* min. vyučen v technickém oboru
* práce je vhodná i pro absolventy
* vyhláška 50 – VÝHODOU
* praxe v technickém oboru či oboru chlazení – VÝHODOU
* ŘP sk. B podmínkou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 4193955  Datum zveřejnění: 1.11.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 35 000 Kč/měsíc