Jak Vám poradíme?
Jobscontact.cz

Výrobní manažer

Od 70 000 Kč/měsíc
Lanškroun, Česko

Máte víceletou praxi na manažerské pozici ve výrobě? Hledáte novou příležitost pro svoji kariéru? Neváhejte reagovat na tuto pracovní nabídku!

Náplň práce

  • Řízení a organizace výrobního provozu cca 100 pracovníků
  • Koordinace svěřeného úseku výroby, technologie, logistiky
  • Plánování a změny opatření v personálních, materiálových zdrojích
  • Reportování vedení společnosti

Požadavky

  • Minimálně SŠ strojírenské vzdělání
  • Praxi na vedoucí výrobní/provozní pozici v automotive
  • Aktivní znalost AJ
  • Odolnost vůči stresu

Nabízíme

  • Možnost realizovat se na manažerské pozici
  • Služební auto
  • Pružnou pracovní dobu
  • Motivační bonusy
  • 25 dní dovolené
  • Odměny k životnímu výročí
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Dotované stravování
  • Místo práce: Lanškounsko

Doplňující informace

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx). Pokud jste již u nás absolvoval/a pohovor, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta.

Tato pracovní pozice je také vhodná pro vedoucí výrobního provozu, vedoucí výroby.

Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče budeme kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.