Layout návrhář | vhodné pro nadšence! (nástup 45.000 Kč)

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
45 000 - 50 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* Převádění elektrických schémat do grafické podoby (layout)
* Ověření funkčnosti a možnosti realizace návrhu PCB, správnosti zapojení
* Spolupráce i na ostatních krocích vývoje před předáním řešení zákazníkům
* Komunikace s ostatními členy týmu

Zaměstnanecké výhody, benefity

* Více jak 5 týdnů dovolené + sick days
* Pružná pracovní doba + možnost HO
* Příspěvky na stravování, pojištění, sport a další
* Odborné vzdělávací kurzy + školení
* Firemní teambuildigové akce

Informace o náboru

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete nám svůj profesní životopis v anglickém jazyce. Pokud jste již u nás absolvoval/a pohovor, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta. Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče budeme kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.
Nabídka je vhodná i pro kandidáty se zkušenosti z pozic elektroinženýr, programátor, programátor c, vývojář, technik, elektrotechnik nebo všem se znalostmi sw, hw, pcb, dps, eagle, altium, elektronika, elektrotechnika, technika, eda.