Jak Vám poradíme?
Jobscontact.cz

C# vývojář - bezpečnostní systém (50 - 80.000 Kč)

50 000 - 80 000 Kč/měsíc
Brno - město

Do brněnského týmu hledáme C# vývojáře, který se chce podílet na tvorbě unikátního produktu. Náš bezpečnostní systém je výsledkem vlastního výzkumu, vývoje a zkušeností, které jsme získali za dobu více než 25 letého působení na trhu. Využívá ho i Policie nebo Armáda ČR. Chceš být součástí? Rádi se s tebou potkáme.

Náplň práce

  • Vývoj unikátního produktu - bezpečnostní systém
  • Vývoj back-endové části v jazyce C#
  • Přesah do vývoje front-endu - když budeš chtít
  • Práce se skvělým týmem, kde si každého člena vážíme

Požadavky

  • Znalost jazyka C# - to je pro nás nejdůležitější - pokud máš k dipozici ukázku své práce, rádi se na ni mrkneme při pohovoru
  • Uvítáme zkušenost (klidně i ve formě stáže nebo ze školy) s platformou .NET
  • pasivní znalost AJ - stačí pro orientaci v technické dokumentaci

Nabízíme

  • Velkou výhodou je možnost podílet se na unikátním projektu - naše produkty využívá i Armáda ČR nebo Policie ČR
  • Motivující platové ohodnocení závislé na odvedeném výkonu a dosažených výsledků - 13. plat
  • Našim zaměstnancům pomáháme růst, proto pořádáme školení a odborné semináře
  • Klasické benefity jako - 5 týdnů dovolené, stravenkový paušál, firemní akce pro zaměstnance, karta Multisport, pojištění odpovědnosti aj.)

Doplňující informace

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis. Pokud jste již u nás absolvoval/a pohovor, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta.

Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče budeme kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.

Jobs Contact Consulting, s.r.o. se sídlem v Brně, Slovákova 354/5, IČ:03055396 (dále jen Jobs Contact) bude Vaše osobní údaje (životopis, případně další materiály) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679, a to výhradně za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Jobs Contact je pracovní agentura s platným povolením Generálního ředitelství Úřadu práce ČR a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám.

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!

Kdo Vám pomůže?

Jobs Contact Consulting, s.r.o
Mgr. Daniela Grmolcová
Křenová 69a
602 00 Brno
Česká republika
ID: 4198627  Datum zveřejnění: 8.11.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 50 000 Kč/měsíc