Jak Vám poradíme?
Jobscontact.cz

Člověk, který nám navrhne nový IS (od 65.000 Kč)

65 000 - 80 000 Kč/měsíc
Brno, Česko

Máme jasný cíl – navrhnou nový a skvěle optimalizovaný informační systém. K tomu nám chybí jedna podstatná věc – člověk, který převezme požadavky od zákazníka a splní je do posledního detailu. Máš srdce analytika a nebojíš se velké výzvy? Poté jsi náš člověk, ozvi se!

Náplň práce

Na začátku tě určitě nemine schůzka se zákazníkem, kde si vyjasníte požadavky a možnosti, jakými lze jednotlivé úkoly provést. Poté už to bude celé na tobě – detailní vypracování návrhu, integračního rozhraní či migrace dat. Aby vše probíhalo jak má, budeš se průběžně setkávat také s naším vývojovým týmem a konzultovat jednotlivé kroky.

Požadavky

Je fajn, pokud máš vysokoškolský titul, ale podle toho člověka nehodnotíme. Důležitá je pro nás praxe a to, aby člověk zapadl do týmu. Určitě bys měl mít praxi s tvorbou výstupů, jako je klasický UseCase nebo stavový diagram. Jak už jsi asi poznal, většina práce se bude odehrávat v UML.

Nabízíme

  • Budeme tvou podporou ve všech směrech – za zády ti bude stál zkušený a vstřícný vedoucí + ti nabídneme účast na různých kurzech, které ti pomohou k dalšímu rozvoji
  • Dostaneš od nás telefon a notebook
  • Máme kafetérii systém bonusů- určitě si vybereš i ty
  • Pracovní doba je flexibilní, nikdo tě nebude nutit přijít na 8 do práce
  • Pokud se budeš cítit unaveně, máme relax zónu

Doplňující informace

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx). Pokud jste již u nás absolvoval/a pohovor, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta.Pozice je vhodná pro: specialisty na analytik, analyst, návrhář, designer, programátor, programmer, inženýr, engineer, it konzultant, sw architekt, system architect, případně člověk se znalostí sql, databaze, uml, case nástrojů, enterprise architect.Ostatní uchazeče budeme kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku. Další pracovní nabídky naleznete na stránkách http://jobscontact.cz/nabidky-prace/.Jobs Contact Consulting, s.r.o. se sídlem v Brně, Slovákova 354/5, IČ:03055396 (dále jen Jobs Contact) bude Vaše osobní údaje (životopis, případně další materiály) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679, a to výhradně za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Jobs Contact je pracovní agentura s platným povolením Generálního ředitelství Úřadu práce ČR a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám.Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!

Kdo Vám pomůže?

Jobs Contact Consulting, s.r.o
Bc. Daniel Bajer
Křenová 69a
602 00 Brno
Česká republika
ID: 4203046  Datum zveřejnění: 15.11.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 65 000 Kč/měsíc